Добро пожаловать, Вы можете войти или создать свой счет

Спрашивайте и заказывайте : +370 601 18881

Товар был успешно добавлен в вашу корзину

Количество
Итого, к оплате:

В корзине находится 0 товара. В корзине находится 1 товар.

Итого товаров: (вкл. налог)
Итого за доставку: (без НДС) Бесплатная доставка!
Налог 0,00 €
Итого, к оплате: (вкл. налог)
Снижение цены

Moneual ME770 РОБОТ ПЫЛЕСОС

 Гибридный робот Moneual ME770 может поработать не только пылесосом, но и шваброй. Из резервуара объемом 150 мл вода распределяется на салфетку из микрофибры.

ME770STY

: Использованны

360,99 €

410,99 €

–50,00 €

Консультация и заказы

Вы можете задать вопрос и заказaть по телефону:+370 601 18881

Время зарядки аккумулятора (мин) 60
Время работы от аккумулятора (мин) 40-50
Aккумулятор mAh 2800
Тип аккумулятора LiFePo4
Veikimo laikas tik šluostymo režimu 60
Kартограф (mapping) Да
Объем контейнера для мусора (мл) 600
Индикатор полного пылесборника Нет
HEPA фильтр Да
Уровень шума (дБ) 60
Боковые щетки 2
Продолжать уборки после зарядки Да
Пульт управления Да
Детектор столкновения Mеханические сенсоры, камера, PSD, гироскоп
Программируемый режим работы Да
UV лампа Нет
Разделение комнат Slenksčio funkcija
Диаметр 35
Высота 8,6
Вес кг. 2,7
Garantija 2,5

Бесплатная доставка*

*заказ по телефону:+370 601 18881

Гибридный робот ME770 корейской компании Moneual пользуется технологией Smart Vision Mapping, прокладывая маршрут от стены к стене и проверяя все ли поверхности и углы убраны. Камера, расположенная на передней панели, снимает очертания комнаты и проецирует маршрут робота на потолке, отмечая места, где он уже побывал, и куда еще нужно отправиться. Заряда батареи 2800 мАч хватит часа на два. За это время (и даже на час дольше) Moneual ME770 может поработать не только пылесосом, но и шваброй. Из резервуара объемом 150 мл вода распределяется на салфетку из микрофибры. Так что собрав весь сор и пыль в контейнер объемом 600 мл, Moneual ME770 проведет еще и влажную уборку. Такого основательного подхода не обеспечит нам пока ни один подобный прибор.

Из резервуара объемом 150 мл вода распределяется на салфетку из микрофибры.

Характеристики

 • Тип устройства робот
 • Тип пылесборника контейнер
 • Уровень шума, дБ 68
 • Гарантия 2 годa

ФУНКЦИИ

 • Движение по спирали 
 • Движение зигзагом
 • Таймер
 • Программирование по дням
 • Быстрая уборка
 • Другие функции: автоматическая уборка, уборка затененных мест, протирание полов, уборка в углах, ручная уборка, запланированная уборка

ОСОБЕННОСТИ

 • Датчики оптические
 • Дисплей 
 • Установка на зарядное устройство- автоматическая / ручная
 • Пульт ДУ
 • Индикатор зарядки

Производитель: Moneual (Южная Корея)

Гарантийный срок : на робот-24 мес., на аккумулятор- 6 месяцев.

Гарантия на товар. Все отношения между покупателем и нашeй организацией, регулируются в соответствии с Законом «О защите прав потребителя». • Вся техника, приобретенная у нас, обеспечивается гарантией фирм-производителей. Стандартный гарантийный срок 6-12 мес с момента покупки или больше, что указано в гарантийном талоне.

Оценка 
Artūras 2020-01-18

Moneual ME 770

Dar aktualu: manau didelis pliusas, kad šis robotukas kalba (anglų kalba), pasako: kokia bus vykdoma funkcija ar yra neteisingai nustatytos funkcijos. Labai svarbu, robotuką nustatyti dar krovimo stotelėje, kad paskui važiuotų (statmenai ar lygegrečiai sienoms, tada sakykime [ekonomiškai siurbia ar plauna] jis važiuoja šalia plintuso, o ne artėdamas ar toldamas nuo plintuso). Baigus siurbimą ar plovimą su siurbimu, kai robotukas užvažiuoja ant krovimo stotelės ir pasako: dabar vykdomas akumuliatoriaus krovimas (svarbu atjungti važiavimą, raudonas jungtukas iš galo), nes baigus krovimą, jeigu ištraukiamas 220 v kištukas iš lizdo, yra apsaugomas akumuliatoriaus išsikrovimas. Kitą dieną įkišus kištuką į lizdą pradedamas akumuliatoriaus pakrovimas iki pilnos talpos ir man užtrunka 1 ar 2 minutes, toliau vėl nustatymai ir siurbiama ar siurbiama ir plaunama.

Оценка 
Artūras 2020-01-16

Robotas - siurblys Moneual - ME 770

Šį robotą - siurblį, 2020 vasario 4 d. sueis 1 metai kai naudoju. Siurbia tikrai gerai, ant kilimuko koridoriuje užvažiuoja be problemų, prieš tai su pulteliu įjungiu Turbo siurbimą, nuvažiavus nuo kilimuko - išjungiu, po visą butą nėra reikalo siurbti su Turbo funkcija, nes ir taip užtenka siurbimo traukos. Gal nėra pauzės, jei kažką reikia patraukti, arba aš nemoku naudotis distanciniu pulteliu. Hibridiniam t.y. plovimui ir siurbimui akumuliatoriaus įkrovos pilnai užtenka, buto plaunamas plotas maždaug 45 kvadratai. Tik pastebėjimas plovimas galėtų būti šiek tiek kokybiškesnis, bet čia ne esmė.

Оценка 
Ingrida A is Klaipedos 2019-03-22

labai patenkinti

Sveiki robotomanai. Dekingi uz gerai parinkta robotuka ir dovanas. Jau isbandeme ir rezultatas pranoko lukescius- tylus ir greitai dirbantis namu tvarkytojas. Suns kailio prirenka su kiekvienu isvaziavimu. Geros kloties

Оценка 
dede dredas is Kauno 2019-03-16

kokybe nepriekaistinga

Patenkinti pasirinkimu profesionalia konsultacija ir ypac greitu pristatymu po uzsakymo. Musu vidutinio dydzio butui tinkamas robotas, valymo kokybe nepriekaistinga.

Оценка 
Vidma 2019-03-14

uzskaitom vertas demesio

gavaom, patenkinti, veikia gerai, šluostymas galėtų būti geresnis

Оценка 
Salemonas is Birzu 2019-02-20

Uzskaitom robotuka teigiamai

Visos funkcijos geros,uzskaitom net sluostyma nes kaip ir atvirai pripazino pardavejas,kad tai ne plaunantis o sluostantis robotas. Bet visu pirma apie siurbima,kuriuo esame visiskai patenkinti ne sir tylus ir galios viska susurbti pakanka. Didelis plusas uz greita pristatyma.

Оценка 
Artūras K 2019-02-14

Artūras

Vasario 4 d. pirmadienį užsakiau šį hibridinį robotą siurblį, tai vasario 5 d. jau pietų laike pristatė, sakyčiau: profesionalūs patarimai, kuris tiktų mano bute ir operatyvumas. Ką gi siurbia šis robotas tikrai gerai prie pat plintusų, nesidaužo į baldus, dirba tyliai, likau patenkintas, turi žemėlapio funkciją, tad visur siurbia kur tik privažiuoja. Hibridiniame rėžime siurbimas + plovimas, šioje funkcijoje nuo sienos kokį 10 cm neplaunama, bet prie pat sienos ir nevaikštai.

Оценка 
Sania 2019-02-13

patenkinti

Siurblys patenkino lūkesčius, esame juo patenkinti.

Оценка 
Gabrielius 2019-02-07

geras

tikrai geras

Оценка 
Zygimantas 2019-01-29

puikus pasirinkimas namams

Vertiname kaip geriausia pasirinkima nes papildomai gavome garantijos o veikia tai normaliai tikrai. Paprastas aptarnavimas ir surenka viska kas ant grindu

Оценка 
Sarkauskai 2019-01-03

rezultatas geras

Dekojame uz greita atvezima . Kolkas esame labai patenkiti, siurbliukas atidirba savo ir kiekviena karta suranda ka susiurbti. Sluostymas galetu buti geresnis bet juk tai siurblys ne plovejas, tad lukesciu labai nesugriove. rekomenduojame kaip patikima robota siurbli ir patikima parduotuve ieskantiems patikimos prekes.

Оценка 
alfa 2019-01-02

rekomenduojam

uzskaitom pirkini- labai patiko. dekingi uz greita atvezima

Оценка 
Zenia 2018-12-24

gera dovana sau

Labai gera dovana sau ar seimai Kaledu proga. Greitas pristatymas

Оценка 
Vaiva Valyte 2018-12-24

Puikus robotas

Puikus robotas, daug žiūrėjau atsiliepimų, tiek testų, už tokia kaina (žinoma patikrinus kainas :) ) turbūt vienas geriausių siurblių robotų.

Оценка 
Sandra W 2018-12-17

Esu patenkinta pasirinkimu. Rekomenduoju labai

Esu patenkinta pasirinkimu. Rekomenduoju labai

Оценка 
Zigmas 2018-12-14

Nerealus

Nerealus pagalbininkas,,,kiti robotai zenkliai atsilieka tiek kaina tiek kokybe...Rekomenduoju

Оценка 
Joringis 2018-12-11

best ever

superisimo siurbliukas, pristatimas amazing, cool valymas, recommended

Оценка 
Ramunas 2018-11-24

laiko truksta byski

neblogas bet galetu ilgiau veikti

Оценка 
Ingrida 2018-11-16

džiaugiamės labai

išties pristatė tą pačią dieną, labai nustebino operatyvumu nes dar nei viena parduotuvė kiek esam pirkę tuo pasigirti negalėjo:) Robotukas labai tyliai dirba kas labai džiugina o dvigubo valymo funkcija nereali. Namai tapo švaresni. Galėtų tik ilgiau dirbti, matyt teks pasikeisti į galingesnį akumuliatorių kaip rekomendavot:)

Оценка 
Teraza is Salcininku 2018-11-04

patenkinti labai

vertas tos kainos kuri sioje parduotuveje. naudojame jau metus ir labai patenkinti

Оценка 
Renata 2018-11-02

Pasiteisino užsakymas

Fantastiškai dirba robotomanai, nes pristatė tą pačią dieną. robotukas labai pasiteisino nes yra naudingų funkcijų valymui. Paprtastas naudoti ir tylus. Rekomenduoju

Оценка 
Vitalius 2018-08-28

patiko kokybe

Turime jau apie mėnesį, kokybė gera. Dėkingi už profesionalumą

Оценка 
Renata 2018-03-24

suniuku prietaisas

turime suni tai sis siurblys dabar geriausias prietaisas namie. Kartais nespeja visko susiurbti kai daug kailio bet paleidus dar karta rezultatas buna geras. Pagal kaina ir savybes geriausias pasirinkimas noritiems tureti svarius namus. Dregno valymo priedo daznai nenaudojome nes pakanka ir siurbimo. Robotukas delikatus ir nesitranko kaip anksciau turetas, pakankamai tylus labai patiko kampu valymo funkcija ko neturi joks kitas siurblys kiek ziurejom.

Оценка 
Wycka 2018-02-24

rekomendacijos pacios geriausios

nu ka galima pasakyti, greitas pristatymas tikrai geriausia kaina Lietuvoje ir geras prietaisas uz ta kaina. Rekomenduojame sia parduotuve

Оценка 
Sigitas zarasai 2018-01-23

nu geras sitas yra monuelis

saunus robociuks tik geriau rinktis su galingesne batarke tuomet ilgiau valo. Kai pas mus virs 100 kv tai dazniau vaziuija krautis, o seip tai nerealus dalykas namams

Оценка 
Specas 2017-12-16

vertas turėti

šitas kiek domėjausi ir palei atsiliepimus ir vertinimus yra tarp lauretų Europos rinkoje

Оценка 
Violeta 2017-12-07

Šitas tikrai vertas dėmesio

nes yr su navigavimusi ir šlapiu šluostymu tai plyteles puikiai pavalo

Оценка 
Laisvis vėjas 2017-03-14

afygenas

Jau naudojame pusė metų ir negalima atsidžiaugti. Puikiai naviguojasi, su padidintos talpos baterija išvalo abu aukštus vienu pasikrovimu. Tylus, pakankamai galios, kelios valymo prgramos, nereikia filtro keisti kas porą mėnesių. Turėjome prieš tai samsungą, tai atsižegnojom nuo to mikrobangių gamintojo:) Pasiteisino pasirinkimas visu šimtu procentų, dėkingi už profesionalia konsultaciją parduotuvės darbuotojams.

Оценка 
Mikas 2017-03-06

cool:)

Turejome roomba kuris visiskai nepasiteisino nes blaskesi po kambarius ir palikdavo daug neisvalyto ploto. Moneualius saziningai apsilanko kiekviename kambaryje ir su double funkcija isvalo viska. labai pasiteisino dregno valymo funkcija kadangi batu palikto purvo joks siurblys nesusiurbia, o sitas visai normaliai pravalo. baterija zveriskai laiko, isvalo 230 plota , tad rekomendacijos pasiteisino su kaupu. Galiu nuosirdziai rekomenduoti kas turi didesnes patalpas su parketu ar pan. Dar reiketu pamineti, kad tylus visai, nes telika laisvai galima ziureti kai siurbia.

Оценка 
Danielius 2017-02-27

zuper truper roboc

Mūsų 198 kvadratus išvalo vienu įkrovimu. dar drėgnas pašluostymas nustebino, švaros tikrai daugiau nei vien siurbiant. nesigailim, rekomenduojam šį prietaisą.

Оценка 
Gabrielius 2017-02-12

super ilgai veikiantis

robotas labai geras. nerealiai ilgai dirba, tylus, nevigacija nepriekaištinga. Aptarnavimas superinis , tad galiu tik parekomenduoti visiems kad iesko geru robotu pirkti cia;)

Напишите свой отзыв !

Написать отзыв

Написать отзыв