Teiraukitės ir užsisakykite : +370 601 18881

Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį

Kiekis:
Suma:

Yra 0 prekės Yra 1 prekė

Prekių kaina :
Pristatymo kaina : Nemokamas pristatymas!
PVM: 0,00 €
Suma: :

Raycop OMNI AIR UV +

Galingas dulkių siurblys su UV antibakteriniu valymu. Valykite bei dezinfekuokite grindis ir patalyne

RC AIR

: Nauja

329,99 €

369,99 €

–40,00 €

Informacija ir užsakymas

Teiraukitės ir norimą prekę užsisakykite telefonu: 8 601 18881

Raycop OMNI AIR tai lengvas ir galingas dulkių siurblys su su rankiniu dulkių siurbliu UV antibakteriniu valymu skirtu čiužiniams bei kitiems minkštiems paviršiams valyti bei dezinfekuoti. Jis susiurbia įprastus nešvarumus nuo grindų ir pašalina alergenus, bakterijas, virusus ir erkes iš čiužinių, naudojant UV dezinfekuojančią lempą.

Raycop OMNI AIR 2in1, skirtas visapusiškam namų valymui nuo grindų iki patalynės. Itin lengvas - sveriantis tik 1,7 kg ir didelė siurbimo galia savo klasėje. Keičiama ličio jonų baterija užtikrina belaidžio dulkių siurblio naudojimą įvairiose vietose: grindų, kilimų, laiptų ar čiužinių valymui.

Siurbimo galia reguliuojama trijų lygių su cikloniniu siurbimu pašalina purvą iš visų grindų tipų. Plastikiniame konteineryje surinkti nešvarumai lengvai įšpilami į šiukšliadėžę vienu mygtuko paspaudimu. "PureAir HEPA" filtravimas neišleidžia alergenų ar dulkių mikrodalelių atgal į orą.

Įstačius UV antgalį, Raycop OMNI AIR naudoja baktericidinę UV lempą, kurios bangos dažnis yra 253,7 nm, kuri paprastai naudojama dezinfekcijai medicinos įstaigose. UVC lempa sumažina erkių gebėjimą daugintis ir užtikrina greitą jų pašalinimą. Ultravioletinė šviesa trunka tik kelias sekundes. To paanka, kad pašalintumėte virusus. Įprastinis dulkių siurblys be UV lempos nepašalins erkių, bakterijų ir virusų taip efektyviai.

Modelis: Raycop OMNI AIR

Slalva: balta

Dydis: 208 x 1140 x 210 mm

Svoris: 1,7 kg

Galingumas: 150 W

Triukšmingumas: 66 dB

Lempa UVC: 4 W (253.7 nm)

UV lempos apsauga: 2 jutikliai UV-headAc

Akumuliatorius: ličio jonų 2000 mAh keičiamas

Įkrovimo laikas: 3,5 valandos

Baterijos veikimo laikas: iki 38 min.

Siurbimo režimai: 3 režimai (ŽEMAS / MID / MAX)

Konteinerio talpa: 700 ml

Filtravimas: kasetės filtras, HEPA filtras H13

Gamintojas: RayCop Japan

Pagaminta: Korėjoje.

Garantija: 2 metai.

100% originalios prekės su garantija– garantuojame prekių kokybę, nes visos www.robotomanija.lt parduodamos prekės perkamos iš oficialių gamintojų arba distributorių, visoms prekėms suteikiama gamintojo numatyta garantija- ją rasite prie kiekvienos prekės aprašymo, o produktų garantinis aptarnavimas atliekamas autorizuotuose gamintojų servisuose.

14 dienų prekių grąžinimo garantija- jeigu gavus užsakymą, pamatėte, jog Jums užsakytos prekės netinka ar nepatinka, pasinaudokite galimybe grąžinti prekę (-es) per 14 dienų! *Pirkėjas gali pasinaudoti grąžinimo galimybe, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais.

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje