Teiraukitės ir užsisakykite : +370 601 18881

Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį

Kiekis:
Suma:

Yra 0 prekės Yra 1 prekė

Prekių kaina :
Pristatymo kaina : Nemokamas pristatymas!
PVM: 0,00 €
Suma: :

Siurblys robotas Moneual ME770 Style

Robotas dulkių siurblys su Smart Vision Mapping technologija, galintis siurbti bei šluostyti. Moderniausias hibridinis siurblys robotas su ypatingai ilgai tarnaujančia baterija, sensoriniu valdymo skydeliu, vienu galingiausių varikliu bei 150 ml vandens rezervuaru drėgnam grindų šluostymui.

ME770STY

: Demo/naudota

360,99 €

410,99 €

–50,00 €

Informacija ir užsakymas

Teiraukitės ir norimą prekę užsisakykite telefonu: 8 601 18881

Veikimo laikas min 40-50
Įkrovimo laikas min 60
Baterijos talpa mAh 1400
Baterijos tipas LiFePo4
Veikimo laikas tik šluostymo režimu min 60
Žemėlapio funkcija (mapping) Yra
Šiukšlių konteinerio talpa ml 600
Pilno konteinerio indikatorius Nėra
HEPA filtras Yra
Triukšmo lygis dB 60
Šoniniai šepetėliai 2
Tęsiamas valymas po įsikrovimo Yra
Nuotolinis valdymas Yra
Susidūrimo detektorius Kamera, IR, PSD, Gyroskopas, Enkoderis, buferis
Programuojama darbotvarkė Yra
UV lempa Nėra
Kambarių atskyrimas Slenksčio funkcija
Plotis/diametras cm 35
Aukštis cm 8,5
Svoris kg 2,7
Garantija 2,5 metų

Garantija 30 mėn.

Demonstracinis Moneual ME770 Style- hibridinis robotas dulkių siurblys su SVM (Smart Vision Mapping) technologija, galintis siurbti ir valyti tuo pačiu metu arba naudoti kiekvieną iš šių funkcijų atskirai. Ko gero, tai pats technologiškai moderniausias robotas siurblys, šiuo metu esantis rinkoje.

 • Hibridinis robotas dulkių siurblys- gali siurbti ir šluostyti grindis;
 • "Navigacija"-Smart Vision Mapping technologija- racionalus patalpų valymas;
 • Plaunamas daugiasluoksnis filtras su HEPA filtru- ilgai naudojamas;
 • Ilgai tarnaujanti ir talpi ličio geležies fosfatų (LiFePo4) 1400mAh baterija (1000 kartų pilnas įkrovimas);
 • Galingumas 20W
 • Mikro pluošto 460cm2 šluostė kietų grindų nuvalymui;
 • 150 ml vandens rezervuaras su mikro pluošto šluostėmis kietų grindų nuvalymui;

Ypatumai plačiau:

 • Hibridinis valymas: gali siurbti arba valyti, arba atlikti abi funkcijas vienu metu.
 • Skirtingos valymo programos: siurbimas, kombinuotas siurbimo- valymo, automatinis valymas,  intensyvus valymas, rankinio valdymo valymas (nuotoliniu pulteliu), šešėlinis valymas (po lovomis ir kitose tamsiose vietose), programuojamas valymas (pagal užprogramuotą laiką).
 • Naujausia kamerinės navigacijos sistema: sensorių bei kameros technologijų SVM (Smart Vision Mapping) sistema per trumpiausią laiką leidžia racionaliai išvalyti reikiamą plotą. Ši sistema sudaryta iš gyro sensoriaus bei kameros fiksuojančios aplinką 20 kadrų per sekundę greičiu. Ši sistema leidžia robotui nustatyti savo lokaciją, judėti ten, kur dar nebuvo valyta. 
 • Ypatingai ilgas valymo laikas: Moneual ME770 robotas siurblys gali efektyviai valyti namus 40-50 min. priklausomai nuo pasirinkto režimo bei kambarių išplanavimo ir apstatymo.
 • Pilnai automatizuotas: paleistas tiesiogiai ar užprogramuotas, šis robotas siurblys tvarkingai atliks jam pavestas užduotis- siurbti arba valyti.
 • Valomo paviršiaus įvairovė: Moneual ME770 robotas sėkmingai siurbs nuo visų kietų grindų paviršių bei kilimų. Įtaisytas rezervuaras su mikropluošto šluoste gali šluostyti įvairaus kietų grindų tipo paviršius*. 
 • Efektyviai valo po baldais: naudojama pirma pasaulyje šešėlių valymo funkcija ONR (Optical Recognition Night), tad Moneual ME770 robotas gali sėkmingai darbuotis po įvairiais baldais- sofomis, lovomis ir kitose įprastais siurbliais sunkiau išvalomose vietose, mat roboto aukštis tik 8,5cm.
 • Kampų valytojas: dviem šoniniais šepetėliais robotas kruopščiai išvalys susikaupusius nešvarumus ir susiurbs juos. Šjungus specialią kampų valymo programą, siurblys kruopščiai išvalys patalpų perimetrą, t.y. važiuos palei sienas.
 • Drėgno ir sauso valymo sistema: talpus 150ml rezervuaras mikropluošto šluostę drėkins, tad grindys gali būti šluostomos ne tik sausai bet ir drėgnai, tuomet net prilipęs purvas, kurio neįveikia oro srovė nušluostomas*.

* Nelabai tinkamas slidiems paviršiams. Pasitarkite prieš įsigydami 8 601 18881. Grindų plovimo robotą galite  rinktis čia.

                

 • Galingas variklis: siurblyje įmontuotas galingas BLDC variklis pasižymintis didele siurbimo galia.
 • Plačios siurbimo ribos: įmontuota galinga Staubsaugroboters sistema leidžia siurbti dideliu atstumu aplink robotą. 
 • Nukritimo apsauga: įmontuoti aukščio sensoriai akimirksniu sustabdo robotą prie laiptų ribos, taip neleisdami jam nukristi.
 • Įkrovimo bazės identifikacija: Moneual robotas greitai nustato įkrovimo įrenginio (bazės) dislokaciją ir prireikus pats grįžta įsikrauti bei vėl tęsti darbą.
 • Galinga baterija:  Moneual ME770 turi aplinkai draugišką ir galingą naujausios kartos ličio geležies fosfatų (LiFePo4) bateriją, tarnaujančia apie 3 kartus ilgiau nei kitos robotuose šiuo metu naudojamos baterijos. Ši baterija gali būti įkraunama/iškraunama net 1000 kartų. 
 • Keturių sluoksnių filtras užtikrina, kad surinkti nešvarumai patikimai sulaikomi ir lieka šiukšlių konteineryje. 

       

Komplektacija

 • Robotas siurblys ME770 RED
 • Įkrovimo bazė
 • Įkrovimo laidas su adaptoriumi
 • Nuotolinio valdymo pultelis su baterijomis (2x AAA baterijos)
 • Šoniniai šepetėliai
 • Valymo šepetėlis
 • Vandens rezervuaras šluostymo funkcijai su 2 didelėmis šluostėmis
 • Šluosčių valymo šepetys
 • Instrukcija

Spalva: raudona

Gamintojas: Moneual (P. Korėja)

Garantija: robotui 30 mėn., baterijai 12 mėn.

Pirkimas išsimokėtinai: šią prekę galite įsigyti išsimokėtinai. Informacijos tel. 8 601 18881

100% originalios prekės su garantija– garantuojame prekių kokybę, nes visos www.robotomanija.lt parduodamos prekės perkamos iš oficialių gamintojų arba distributorių, visoms prekėms suteikiama gamintojo numatyta garantija- ją rasite prie kiekvienos prekės aprašymo, o produktų garantinis aptarnavimas atliekamas autorizuotuose gamintojų servisuose.

14 dienų prekių grąžinimo garantija- jeigu gavus užsakymą, pamatėte, jog Jums užsakytos prekės netinka ar nepatinka, pasinaudokite galimybe grąžinti prekę (-es) per 14 dienų! *Pirkėjas gali pasinaudoti grąžinimo galimybe, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais.

Įvertinimas 
Artūras 2020-01-18

Moneual ME 770

Dar aktualu: manau didelis pliusas, kad šis robotukas kalba (anglų kalba), pasako: kokia bus vykdoma funkcija ar yra neteisingai nustatytos funkcijos. Labai svarbu, robotuką nustatyti dar krovimo stotelėje, kad paskui važiuotų (statmenai ar lygegrečiai sienoms, tada sakykime [ekonomiškai siurbia ar plauna] jis važiuoja šalia plintuso, o ne artėdamas ar toldamas nuo plintuso). Baigus siurbimą ar plovimą su siurbimu, kai robotukas užvažiuoja ant krovimo stotelės ir pasako: dabar vykdomas akumuliatoriaus krovimas (svarbu atjungti važiavimą, raudonas jungtukas iš galo), nes baigus krovimą, jeigu ištraukiamas 220 v kištukas iš lizdo, yra apsaugomas akumuliatoriaus išsikrovimas. Kitą dieną įkišus kištuką į lizdą pradedamas akumuliatoriaus pakrovimas iki pilnos talpos ir man užtrunka 1 ar 2 minutes, toliau vėl nustatymai ir siurbiama ar siurbiama ir plaunama.

Įvertinimas 
Artūras 2020-01-16

Robotas - siurblys Moneual - ME 770

Šį robotą - siurblį, 2020 vasario 4 d. sueis 1 metai kai naudoju. Siurbia tikrai gerai, ant kilimuko koridoriuje užvažiuoja be problemų, prieš tai su pulteliu įjungiu Turbo siurbimą, nuvažiavus nuo kilimuko - išjungiu, po visą butą nėra reikalo siurbti su Turbo funkcija, nes ir taip užtenka siurbimo traukos. Gal nėra pauzės, jei kažką reikia patraukti, arba aš nemoku naudotis distanciniu pulteliu. Hibridiniam t.y. plovimui ir siurbimui akumuliatoriaus įkrovos pilnai užtenka, buto plaunamas plotas maždaug 45 kvadratai. Tik pastebėjimas plovimas galėtų būti šiek tiek kokybiškesnis, bet čia ne esmė.

Įvertinimas 
Ingrida A is Klaipedos 2019-03-22

labai patenkinti

Sveiki robotomanai. Dekingi uz gerai parinkta robotuka ir dovanas. Jau isbandeme ir rezultatas pranoko lukescius- tylus ir greitai dirbantis namu tvarkytojas. Suns kailio prirenka su kiekvienu isvaziavimu. Geros kloties

Įvertinimas 
dede dredas is Kauno 2019-03-16

kokybe nepriekaistinga

Patenkinti pasirinkimu profesionalia konsultacija ir ypac greitu pristatymu po uzsakymo. Musu vidutinio dydzio butui tinkamas robotas, valymo kokybe nepriekaistinga.

Įvertinimas 
Vidma 2019-03-14

uzskaitom vertas demesio

gavaom, patenkinti, veikia gerai, šluostymas galėtų būti geresnis

Įvertinimas 
Salemonas is Birzu 2019-02-20

Uzskaitom robotuka teigiamai

Visos funkcijos geros,uzskaitom net sluostyma nes kaip ir atvirai pripazino pardavejas,kad tai ne plaunantis o sluostantis robotas. Bet visu pirma apie siurbima,kuriuo esame visiskai patenkinti ne sir tylus ir galios viska susurbti pakanka. Didelis plusas uz greita pristatyma.

Įvertinimas 
Artūras K 2019-02-14

Artūras

Vasario 4 d. pirmadienį užsakiau šį hibridinį robotą siurblį, tai vasario 5 d. jau pietų laike pristatė, sakyčiau: profesionalūs patarimai, kuris tiktų mano bute ir operatyvumas. Ką gi siurbia šis robotas tikrai gerai prie pat plintusų, nesidaužo į baldus, dirba tyliai, likau patenkintas, turi žemėlapio funkciją, tad visur siurbia kur tik privažiuoja. Hibridiniame rėžime siurbimas + plovimas, šioje funkcijoje nuo sienos kokį 10 cm neplaunama, bet prie pat sienos ir nevaikštai.

Įvertinimas 
Sania 2019-02-13

patenkinti

Siurblys patenkino lūkesčius, esame juo patenkinti.

Įvertinimas 
Gabrielius 2019-02-07

geras

tikrai geras

Įvertinimas 
Zygimantas 2019-01-29

puikus pasirinkimas namams

Vertiname kaip geriausia pasirinkima nes papildomai gavome garantijos o veikia tai normaliai tikrai. Paprastas aptarnavimas ir surenka viska kas ant grindu

Įvertinimas 
Sarkauskai 2019-01-03

rezultatas geras

Dekojame uz greita atvezima . Kolkas esame labai patenkiti, siurbliukas atidirba savo ir kiekviena karta suranda ka susiurbti. Sluostymas galetu buti geresnis bet juk tai siurblys ne plovejas, tad lukesciu labai nesugriove. rekomenduojame kaip patikima robota siurbli ir patikima parduotuve ieskantiems patikimos prekes.

Įvertinimas 
alfa 2019-01-02

rekomenduojam

uzskaitom pirkini- labai patiko. dekingi uz greita atvezima

Įvertinimas 
Zenia 2018-12-24

gera dovana sau

Labai gera dovana sau ar seimai Kaledu proga. Greitas pristatymas

Įvertinimas 
Vaiva Valyte 2018-12-24

Puikus robotas

Puikus robotas, daug žiūrėjau atsiliepimų, tiek testų, už tokia kaina (žinoma patikrinus kainas :) ) turbūt vienas geriausių siurblių robotų.

Įvertinimas 
Sandra W 2018-12-17

Esu patenkinta pasirinkimu. Rekomenduoju labai

Esu patenkinta pasirinkimu. Rekomenduoju labai

Įvertinimas 
Zigmas 2018-12-14

Nerealus

Nerealus pagalbininkas,,,kiti robotai zenkliai atsilieka tiek kaina tiek kokybe...Rekomenduoju

Įvertinimas 
Joringis 2018-12-11

best ever

superisimo siurbliukas, pristatimas amazing, cool valymas, recommended

Įvertinimas 
Ramunas 2018-11-24

laiko truksta byski

neblogas bet galetu ilgiau veikti

Įvertinimas 
Ingrida 2018-11-16

džiaugiamės labai

išties pristatė tą pačią dieną, labai nustebino operatyvumu nes dar nei viena parduotuvė kiek esam pirkę tuo pasigirti negalėjo:) Robotukas labai tyliai dirba kas labai džiugina o dvigubo valymo funkcija nereali. Namai tapo švaresni. Galėtų tik ilgiau dirbti, matyt teks pasikeisti į galingesnį akumuliatorių kaip rekomendavot:)

Įvertinimas 
Teraza is Salcininku 2018-11-04

patenkinti labai

vertas tos kainos kuri sioje parduotuveje. naudojame jau metus ir labai patenkinti

Įvertinimas 
Renata 2018-11-02

Pasiteisino užsakymas

Fantastiškai dirba robotomanai, nes pristatė tą pačią dieną. robotukas labai pasiteisino nes yra naudingų funkcijų valymui. Paprtastas naudoti ir tylus. Rekomenduoju

Įvertinimas 
Vitalius 2018-08-28

patiko kokybe

Turime jau apie mėnesį, kokybė gera. Dėkingi už profesionalumą

Įvertinimas 
Renata 2018-03-24

suniuku prietaisas

turime suni tai sis siurblys dabar geriausias prietaisas namie. Kartais nespeja visko susiurbti kai daug kailio bet paleidus dar karta rezultatas buna geras. Pagal kaina ir savybes geriausias pasirinkimas noritiems tureti svarius namus. Dregno valymo priedo daznai nenaudojome nes pakanka ir siurbimo. Robotukas delikatus ir nesitranko kaip anksciau turetas, pakankamai tylus labai patiko kampu valymo funkcija ko neturi joks kitas siurblys kiek ziurejom.

Įvertinimas 
Wycka 2018-02-24

rekomendacijos pacios geriausios

nu ka galima pasakyti, greitas pristatymas tikrai geriausia kaina Lietuvoje ir geras prietaisas uz ta kaina. Rekomenduojame sia parduotuve

Įvertinimas 
Sigitas zarasai 2018-01-23

nu geras sitas yra monuelis

saunus robociuks tik geriau rinktis su galingesne batarke tuomet ilgiau valo. Kai pas mus virs 100 kv tai dazniau vaziuija krautis, o seip tai nerealus dalykas namams

Įvertinimas 
Specas 2017-12-16

vertas turėti

šitas kiek domėjausi ir palei atsiliepimus ir vertinimus yra tarp lauretų Europos rinkoje

Įvertinimas 
Violeta 2017-12-07

Šitas tikrai vertas dėmesio

nes yr su navigavimusi ir šlapiu šluostymu tai plyteles puikiai pavalo

Įvertinimas 
Laisvis vėjas 2017-03-14

afygenas

Jau naudojame pusė metų ir negalima atsidžiaugti. Puikiai naviguojasi, su padidintos talpos baterija išvalo abu aukštus vienu pasikrovimu. Tylus, pakankamai galios, kelios valymo prgramos, nereikia filtro keisti kas porą mėnesių. Turėjome prieš tai samsungą, tai atsižegnojom nuo to mikrobangių gamintojo:) Pasiteisino pasirinkimas visu šimtu procentų, dėkingi už profesionalia konsultaciją parduotuvės darbuotojams.

Įvertinimas 
Mikas 2017-03-06

cool:)

Turejome roomba kuris visiskai nepasiteisino nes blaskesi po kambarius ir palikdavo daug neisvalyto ploto. Moneualius saziningai apsilanko kiekviename kambaryje ir su double funkcija isvalo viska. labai pasiteisino dregno valymo funkcija kadangi batu palikto purvo joks siurblys nesusiurbia, o sitas visai normaliai pravalo. baterija zveriskai laiko, isvalo 230 plota , tad rekomendacijos pasiteisino su kaupu. Galiu nuosirdziai rekomenduoti kas turi didesnes patalpas su parketu ar pan. Dar reiketu pamineti, kad tylus visai, nes telika laisvai galima ziureti kai siurbia.

Įvertinimas 
Danielius 2017-02-27

zuper truper roboc

Mūsų 198 kvadratus išvalo vienu įkrovimu. dar drėgnas pašluostymas nustebino, švaros tikrai daugiau nei vien siurbiant. nesigailim, rekomenduojam šį prietaisą.

Įvertinimas 
Gabrielius 2017-02-12

super ilgai veikiantis

robotas labai geras. nerealiai ilgai dirba, tylus, nevigacija nepriekaištinga. Aptarnavimas superinis , tad galiu tik parekomenduoti visiems kad iesko geru robotu pirkti cia;)

Parašyti savo atsiliepimą !

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje