Teiraukitės ir užsisakykite : +370 601 18881

Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį

Kiekis:
Suma:

Yra 0 prekės Yra 1 prekė

Prekių kaina :
Pristatymo kaina : Nemokamas pristatymas!
PVM: 0,00 €
Suma: :

CatGenie 120 L automatinis tualetas katėms

Pilnai automatinis tualetas, kurio niekada nereikia valyti. Tualetas robotas surenka, išima kačių tualeto turinį ir pats išsiplauna, tad šeimininkams nereikia it kokiems sodininkams mėgėjams tupėti su kastuvėliu prie augintinių tualeto. Nėr smarvės, nereikia kraiko pirkiti- fantastika:)

: Nauja

485,00 €

Informacija ir užsakymas

Teiraukitės ir norimą prekę užsisakykite telefonu: 8 601 18881

*UŽSAKYMAS TELEFONU: 8 601 18881

CatGenie 120 šiuo metu pripažintas vieninteliu ir geriausiu išsiplaunančiu robotu- tualetu katėms. Užuot kasdien kapsčius tualeto kraiką, dabar tereikės profilaktiškai kas 3-4 mėn. pakeisti specialią valymo CatGenie kapsulę. Tualetas CatGenie 120 surenka, išima kačių tualeto turinį (kietas išmatas, tad gyvūnas turi būti sveikas, neviduriuoti ir pan.) ir pats išsiplauna.  CatGenie 120 šiuo metu pripažintas vieninteliu ir geriausiu išsiplaunančiu robotu tualetu katėms. Vienas CatGenie 120 robotas- idealus sprendimas laikantiems ne daugiau 3 kačių. Paskaičiuota, kad kačių šeimininkai per metus praleidžia 30 valandų tvarkydami savo augintinių tualetą. CatGenie 120 robotui tereikia 1 mygtuko paspaudimo ( 2 sek.). Turintys CatGenie tualetą sutaupo ir laiko ir pinigų, išleidžiamų kačių kraikui. CatGenie tualetui naudojamos specialios granulės, kurios yra bekvapės, nedulkančios, septiškai saugios ir pilnai biologiškai suyrančios. Šių granulių niekada nereikia keisti- jos visiškai išplaunamos nuo bakterijų, purvo, kvapo, helmitų ir t.t. 

Privalumai

 • Naudojamos plaunamos granulės, kurių niekada nereikia keisti
 • Skysčio kasetė keičiama po 3-4 mėn. Jos užtenka 120 arba 240 kartų (priklausomai nuo nustatytos programos)
 • CatGenie granulės ir jų kiekis visiškai patenkina kačių poreikį užkapstyti tai, ką palieka tualete
 • Kainuoja mažiau nei bet kokie kiti kačių tualeto užpildai
 • Granulės pagamintos iš specialaus, saugaus plastiko. Tualeto valymo metu visiškai švariai išplaunamos nuo bakterijų ir kvapo (gyvūnas turi būti sveikas ir tuštintis normaliai- neviduriuoti ir pan.)
 • CatGenie robotas tualetas pašalina iš šeimininkų gyvenimo kasdienę tualeto valymo rutiną
 • Veikia auomatiniu arba rankiniu režimu (šeimininkas gali pats paspausti valymo pradžios mygtuką)
 • Testuotas ir rekomenduojamas veterinarų visame pasaulyje

Pajungimas

CatGenie 120 automatinis kačių tualetas robotas pajungiamas paprastai ir panašiai kaip skalbimo mašina. Būtinas elektros lizdas, vandens, kuriuo išplaunamas tualetas, žarnos pajungimas bei pajungimas prie nuotekų (kanalizacijos) vamzdžio arba į unitazą specialia žarna, kuri yra komplektacijoje.

Kaip ir kur galima pajungti CatGenie tualetą galite pamatyti mūsų Facebook puslapyje.

Kaip veikia CatGenie automatinis tualetas

Katei atlikus visus neatidėliotinus reikalus (skystus ar kietus) į CatGenie tualetą, skystas turinys nuteka į rezervuarą apačioje, o kietosios dalys automatiškai surenkamos specialiu kastuvėliu, sumalamos ir išplaunamos į kanalizacijos sistemą.

Veikimo režimai:

 1. Automatiškai 1,2,3 arba 4 kartus per parą (praktiška, jei namie yra kelios katės). Šiuo režimu tualetas robotas dirba efektyviausiai.
 2. Paspaudus "Start" mygtuką bet kuriuo metu arba...
 3. "Cat" režimas automatiškai aktyvuojama tualetu pasinaudojus katei. Šis režimas įsijungia po 10 min apsilankius katei. 

Palyginimas. 2 katinams įprastinio sušokančio kraiko sunaudojimas 1 metams, lyginant su 6-7 CatGenie 120 kasetėmis.

                               

Komplektacija

 • CatGenie tualetas robotas.
 • CatGenie granulių dėžė.
 • Cartridge 120 specialus valymo skystis, kurio užtenka 4 mėn/1 katei.
 • Pajungimo žarnos: 1 vandens, 1 nuotekų.
 • Pajungimo metaliniai antgaliai su sriegiais 2 vnt.

CatGenie aksesuarus galite rasti ČIA.

Spalva: balta/pilka.

Gamintojas: CatGenie (JAV)

Garantija: 2 metai.

Pirkimas išsimokėtinai: šią prekę galite įsigyti išsimokėtinai. Informacijos tel. 8 601 18881

Robotomanija išskirtinė CatGenie produkcijos platintoja Lietuvoje, todėl pas mus geriausios kainos bei platus aksesuarų pasirinkimas.

100% originalios prekės su garantija– garantuojame prekių kokybę, nes visos www.robotomanija.lt parduodamos prekės perkamos iš oficialių gamintojų arba distributorių, visoms prekėms suteikiama gamintojo numatyta garantija- ją rasite prie kiekvienos prekės aprašymo, o produktų garantinis aptarnavimas atliekamas autorizuotuose gamintojų servisuose.

14 dienų prekių grąžinimo garantija- jeigu gavus užsakymą, pamatėte, jog Jums užsakytos prekės netinka ar nepatinka, pasinaudokite galimybe grąžinti prekę (-es) per 14 dienų! *Pirkėjas gali pasinaudoti grąžinimo galimybe, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais.

Įvertinimas 
Mindaugas ir Greta 2015-07-28

veikia dėžutė

geriau nei manėm. Dėkingi už patarimus bei siurealistiškai greitą pristatymą:)))))))))))))) pagarba robotomanams!

Įvertinimas 
Vanda is Kauno 2015-07-11

10 balu

isradimas katineliu myletojams nenusakomas. veikia tyliai gal kiek ilgai plauna viska bet uztat svaru viskas, tik musu katineliai prikapsto granuliu tad teks uzsisakyti kilimeli. dekojame uz labai greita pristatyma:)

Įvertinimas 
Julius 2015-06-20

viska gerai

geras robotas, gera kaina, gera parduotuve, geras aptarnavimas. didelis aciu:)

Įvertinimas 
Saulius 2015-06-08

dekojam

na uzskaitom pirkini simtu procentu- veikia, laika ir nosi taupo, katinai ten net ilsisi, rupesciu apmazejo nerealiai. dekingi uz konsultacijas ir operatyvu pristatyma. sekmes!

Įvertinimas 
Valerijus 2015-06-04

geriau nebuna

nors ilgai svarstem ar mums t.y. musu katinui jo reikia, bet kai sulaukeme tai nesigailime visiskai, nes geresnio daitkto namuose su katinu buti negali. musu rupesciai valyti kasdien kraika baigesi ta pacia diena. dekojame už nuostabias konsultacijas ir operatyvu pristatyma.

Įvertinimas 
Henrieta 2015-05-22

kaip galejom be jo

Neisivaizduoju kaip galejom be sio prietaiso gyventi. Dabar vargai valyti katinu tuleta baigesi. Laikantiems katinus labai rekomenduoju

Įvertinimas 
Kamilė 2015-05-09

užskaitom prietaisą

gerai veikia, pakankamai tylus, katinai nebijo ir noriai naudojasi, valymo darbu neliko, rekomenduojam

Įvertinimas 
Julius 2015-05-07

Valio!!!!!! veikia maišytuvas:))))))))

jau turime ir jau naudojame. Dekojame už greitą pristatymą.
Patiko visas valymo procesas, gal galėtu kiek greičiau viskas vykti, bet kai nebesekam veiksmo tai tampa nebeaktualu. Svarbu, kad viskas puikiai išvaloma ir išdžiovinama.

Įvertinimas 
Titas & Co 2015-05-05

kicei tiko:)

prietaisas patiko ir musu Kicei ir mums nes rupesciu sumazejo atsakanciai

Įvertinimas 
Katinas 2015-04-23

rupesciu pamažėjo:)

tai metų atradimas musu namams, smėliuko nesiojimas iš dienotvarkės jau išbrauktas.

Įvertinimas 
Aušra iš Klaipėdos 2015-04-14

pasiteisino 100 procentu

Viskas veikia kaip reklamoje. Katinėlis jau pirmą dieną susidraugavo su nauju įrenginiu vonioje, o mes džiaugiamės pasiteisinusia investiciją.

Įvertinimas 
Valentina 2015-04-13

.....

nėr žodžių aprašyti šio prietaiso reikalingumą namie kur gyvena katinėliai. jokių rūpesčių nei prižiūrint , nei katinėliams juo naudojantis. nuoširdžiai visiems rekomenduoju šį technikos stebuklą. didelis dėkui už konsultacijas, kurių dėka įsigijau nepamainoma daiktą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Įvertinimas 
Jordis 2015-04-03

zuper cool

katino tulikas dabar namie geresnis nei mūsų kaip šeimininkų bet darbai su kraiko valymu ir nešiojimu į konteinerius baigėsi. Valioooo:)

Įvertinimas 
Natalija iš Kauno 2015-03-19

robotas geriausias

Dėkingi už greitą pristatymą, dabar tai geriausias prietaisas mūsų namie:). Net keista kad nebereikia valyti mūsu katinėlių tuleto nes šis robotas viskqą sutvarko pats. Iš pat pirmos dienos mūsu gražuoliai ten atleka savo reikalus:) Robotas vertas kekvieno cento!!!!!!!!!! rekomendojam

Įvertinimas 
Meino Meškėnai iš Klaipėdos 2015-03-18

Prietaisas pateisino

visus lūkesčius- mūsų Meino katinai jau savo reikalus atlieka naujame tualete. Gal kiek ilgai viską plauna ir džiovina bet tai gerokai trumpiau nei skalbimo mašina. Dirba labai tyliai nes girdisi tik vandens čiulenimas ir smėliuko maišymas. Jau net keista, kad savaitę patys nevalome mūsų kicių tualeto ką reikėjo daryti kasdien. Rekomenduojame visiems kas laiko kates nes išradimas palengvina priežiūrą labal labai.

Įvertinimas 
Aldonos britukai 2015-03-16

dekojeme

Didelis aciu uz toleta, jau naudoja visi musu katineliai:)

Įvertinimas 
Silvija ir Murka 2015-02-28

Veikia:)

Jau gavome , o mūsų katė išbandė ir visi labai patenkinti nes išties viskas veikia geriau nei tikėjomės. Buvo darbelio kol pajungėm šį robotuką bet dabar jau belieka džiaugtis.

Įvertinimas 
Gedux 2015-02-24

tulikas cool

fainas pretaisas turejau toki kai UK gyvenau. patogu nes nereikia rupintis valymu visai. mano 2 katinai tik is pradziu nesuprato koks cia vazonas namie naujas nu o po to tai siko kaip uz tevyne be baimes:) imkit nepasigailesit nes no problem su juo namie!!!!

Parašyti savo atsiliepimą !

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

19 kitos prekės toje pačioje kategorijoje