Teiraukitės ir užsisakykite : +370 601 18881

Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį

Kiekis:
Suma:

Yra 0 prekės Yra 1 prekė

Prekių kaina :
Pristatymo kaina : Nemokamas pristatymas!
PVM: 0,00 €
Suma: :

Automatinė muilinė 400ml

Tik internetu

Pilnai automatinis, bekontaktis 400 ml skysto muilo dozatorius. Puikus sprendimas vertinantiems komfortą, nepriekaištingą higieną ir aukščiausią kokybę. Skirta skystam muilui.

PE-400

: Nauja

26,99 €

Informacija ir užsakymas

Teiraukitės ir norimą prekę užsisakykite telefonu: 8 601 18881

 Pilnai automatinis muilo dozatorius su infraraudonųjų spindulių sensoriu, leidžiančiu visiškai nesiliečiant dozuoti skystą muilą. Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko ABS, tad šis prietaisas organiškai derės vonios interjere. 

Į modernią bei ekonomišką, 400 ml talpos, muilinę galima pilti skystą muilą, rankų ploviklį. Iš aukštos kokybės plastiko pagaminta automatinė muilinė pripildoma lengvai ir greitai, o veikia tyliai. Kol muilas teka, užsidega šviesos diodas

  • Išmatavimai: 83 x 193 x 130 mm.
  • Svoris: 216 g.
  • Baterijos: 4 AAA (nėra komplektacijoje).
  • Pasibaigus muilui, pasigirsta garsinis signalas
  • Skaidrus užpildymo indas
  • Šviesos diodas
  • Įjungimo / išjungimo jungiklis

Prekės vaizdas gali skirtis nuo parodytų paveikslėliuose, dėl jūsų įrenginio ypatumų.

Dėmesio: Naudodami skysta muilą neskieskite jo vandeniu ar spirito turinčiais skysčiais, nes tai gali sugadinti mechanizmą. Prietaisas skirtas tik standartiniams skystam muilui dozuoti (muilo putos, dezinfekcinis skysčiai, skysti kremai, granuliuotas muilas, losjonai negali būti naudojami šiuo prietaisu). Dozatorius skirtas naudoti tik vidinėse patalpose. Prietaisas atsparus drėgmei, tačiau neplaukite prietaiso po tekančia srove, kad jo nesugadintumėte, taip pat saugokite, kad ant muilinės tiesiogiai nepatektu vanduo. Dozatorius turi stovėti ant sauso tvirto paviršiaus, kad nenuvirstu, o vanduo neapsemtu ir nepažeistų baterijų lizdo bei variklio.

Garantija: 2 metai.

100% originalios prekės su garantija– garantuojame prekių kokybę, nes visos www.robotomanija.lt parduodamos prekės perkamos iš oficialių gamintojų arba distributorių, visoms prekėms suteikiama gamintojo numatyta garantija- ją rasite prie kiekvienos prekės aprašymo, o produktų garantinis aptarnavimas atliekamas autorizuotuose gamintojų servisuose.

14 dienų prekių grąžinimo garantija- jeigu gavus užsakymą, pamatėte, jog Jums užsakytos prekės netinka ar nepatinka, pasinaudokite galimybe grąžinti prekę (-es) per 14 dienų! *Pirkėjas gali pasinaudoti grąžinimo galimybe, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais.

Įvertinimas 
Diana Gembu. 2020-07-21

labai stilinga

Nuostabi ir stilinga muilinė, tai tikra puošmena vonioje. Geras kiekis muilo paduodamas ir gerai, kad daug telpa.

Parašyti savo atsiliepimą !

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

6 kitos prekės toje pačioje kategorijoje