Teiraukitės ir užsisakykite : +370 601 18881

Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį

Kiekis:
Suma:

Yra 0 prekės Yra 1 prekė

Prekių kaina :
Pristatymo kaina : Nemokamas pristatymas!
PVM: 0,00 €
Suma: :

Automatinė muilinė 220 ml

Automatinis skysto muilo dozatorius. Puikus sprendimas vertinantiems komfortą, nepriekaištingą higieną ir aukščiausią kokybę. Automatiškai reguliuojamas muilo kiekis. Jokių varvančių skysto muilo lašų. 

V476 W

: Nauja

32,99 €

37,99 €

–5,00 €

Informacija ir užsakymas

Teiraukitės ir norimą prekę užsisakykite telefonu: 8 601 18881

Pilnai automatinis muilo dozatorius su infraraudonųjų spindulių sensoriu, leidžiančiu visiškai nesiliečiant dozuoti skystą muilą. Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko primenančio keramiką, tad šis prietaisas organiškai derės vonios interjere.

Ypatumai

  • Funkcija "No Drip"- po dozavimo muilas nelaša;
  • Elektroninis kiekio reguliavimas/dozavimas;
  • Ergonominis dizainas;
  • Aukštos kokybės plastikas;
  • Maitinimas baterijomis 4 x LR03/AAA (1,5 V) (komplektuojamas be baterijų);
  • Ypatingai mažas energijos suvartojimas;
  • Matmenys: 223 x 81 x 138 mm
  • Talpa: 220ml.
  • Svoris: 420 g.

Dėmesio: Naudodami skysta muilą neskieskite jo vandeniu ar spirito turinčiais skysčiais, nes tai gali sugadinti mechanizmą. Prietaisas skirtas tik standartiniams skystam muilui dozuoti (muilo putos, dezinfekcinis skysčiai, skysti kremai, granuliuotas muilas, losjonai negali būti naudojami šiuo prietaisu). Dozatorius skirtas naudoti tik vidinėse patalpose. Prietaisas atsparus drėgmei, tačiau neplaukite prietaiso po tekančia srove, kad jo nesugadintumėte, taip pat saugokite, kad ant muilinės tiesiogiai nepatektu vanduo. Dozatorius turi stovėti ant sauso tvirto paviršiaus, kad nenuvirstu, o vanduo neapsemtu ir nepažeistų baterijų lizdo bei variklio.

Spalva: balta

Garantija: 2 metai

Gamintojas: Helpmation

100% originalios prekės su garantija– garantuojame prekių kokybę, nes visos www.robotomanija.lt parduodamos prekės perkamos iš oficialių gamintojų arba distributorių, visoms prekėms suteikiama gamintojo numatyta garantija- ją rasite prie kiekvienos prekės aprašymo, o produktų garantinis aptarnavimas atliekamas autorizuotuose gamintojų servisuose.

14 dienų prekių grąžinimo garantija- jeigu gavus užsakymą, pamatėte, jog Jums užsakytos prekės netinka ar nepatinka, pasinaudokite galimybe grąžinti prekę (-es) per 14 dienų! *Pirkėjas gali pasinaudoti grąžinimo galimybe, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais.

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje