Teiraukitės ir užsisakykite : +370 601 18881

Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį

Kiekis:
Suma:

Yra 0 prekės Yra 1 prekė

Prekių kaina :
Pristatymo kaina : Nemokamas pristatymas!
PVM: 0,00 €
Suma: :

Langų valymo robotas Ecovancs Winbot W1 Pro

WINBOT W1 PRO

: Nauja

444,50 €

Informacija ir užsakymas

Teiraukitės ir norimą prekę užsisakykite telefonu: 8 601 18881

Daugeliui šeimų iš visų valymo darbų langų valymas yra labiausiai varginantis. Tai ne tik daug laiko ir darbo sąnaudų reikalaujantis darbas, bet ir labai sudėtinga valyti išorinius langų stiklus aukštuose pastatų aukštuose. Tačiau langų valymo robotas Ecovancs Winbot W1 Pro gali labai gerai išspręsti šią problemą.

"Ecovacs WINBOT W1 PRO" išmanusis langų valytuvas turi patogų įrankių krepšį. Viduje įrengtos pertvaros. Įrenginį ir laidą galima laikyti atskirai. Kitas laikymo krepšio privalumas yra tas, kad jį galima lengvai nešiotis valant kelis namus, jis taip pat gali gerai išspręsti stiklų valymo problemą, nereikalaujant specialių namų tvarkytojų paslaugų.

Pats aparatas yra kvadratinės formos, o valdymo mygtukai išdėstyti virš rankenos. Tokios konstrukcijos įrenginį labai lengva valdyti, o paleidimo darbus galima atlikti viena ranka. Ecovacs WINBOT W1 PRO ir panašių gaminių konstrukcijos pakeitimas yra tas, kad pridėtas vandens rezervuaras, o vandens rezervuaro tūris yra 60 ml. Šios konstrukcijos privalumas yra tas, kad valant galima tiksliai kontroliuoti vandens kiekį ir pasiekti 2 lygių vandens kiekio kontrolę naudojant programėlę.

"Cross Auto-Spray" technologija su plačiu purškimo kampu ir vandens rezervuaru.

Naujasis "WINBOT W1 PRO", turintis itin efektyvią purškimo sistemą, gali valyti bet kokio tipo langus. Kryžminio purškimo konstrukcija pasiekia plačius kampus ir užtikrina idealų drėgną valymą, kuris ištirpdo bet kokią dėmę. Be to, šis išmanusis valymo robotas įsimena savo padėtį, todėl kiekvieną kartą baigia darbą - palikdamas spindinčius švarius langus vienu mygtuko paspaudimu.

"Ecovacs WINBOT W1 PRO" išmanioji langų valymo priemonė turi nuimamą šluostę. Standartinėje komplektacijoje yra 2 I formos šluostės. Šluostės pagamintos iš labai minkštos medžiagos, todėl valant galima išvengti stiklo įbrėžimų. Turint 2 šluostes taip pat galima padidinti efektyvumą. Vienai šluostei susitepus, darbą galite tęsti pakeisdami nauja šluoste, taip išvengdami aparato laukimo valant šluostę ir padidindami efektyvumą. Be to, I formos šluostės dizainas užtikrins kruopštesnį valymo poveikį valant lango kampus.

Atnaujinta WIN-SLAM 3.0 kelio planavimo technologija

WINBOT W1 PRO automatiškai valo judėdamas pirmyn ir atgal, kad visiškai ir kruopščiai išvalytų stiklą trimis prisitaikančiais režimais: greituoju, giluminiu ir taškinio valymo režimu. Jis protingai sukuria sistemingą valymo kelią, užtikrinantį akinamai švarius langus.

8 pakopų visapusiška sauga ir optimizuota 2800 Pa siurbimo galia

Sauga yra mūsų svarbiausias prioritetas. Siekiant užtikrinti didžiausią įmanomą saugumą, WINBOT W1 PRO turi optimizuotą 2800 Pa siurbimo galią ir itin novatorišką nuo slydimo apsaugančią važiavimo sistemą. Taip užtikrinamas sklandus judėjimas ir tinkamas valymas tvirtai laikant net ant slidžiu paviršiumi ar esant galimam elektros energijos tiekimo sutrikimui. Išmaniojo langų valytuvo "Ecovacs WINBOT W1 PRO" apsauga nuo išsijungimo leidžia jam 30 minučių vis dar būti pritvirtintam prie stiklo nutrūkus elektros energijos tiekimui ir tuo pačiu metu jis įjungia garsinį signalą; net jei iš tikrųjų nukristų, jis vis tiek turi daugiau nei 3,5 m ilgio apsauginį lyną, todėl nereikia nerimauti dėl krentančių daiktų.

Valydamas didelį stiklo plotą, jis taip pat turi automatinę grįžimo į vietą funkciją. Baigęs valymo darbus, jis gali automatiškai grįžti į pradinę padėtį.

Langų valymo roboto naudojimas yra labai paprastas. Jį galima valdyti per mobiliojo telefono programėlę arba patį aparatą. Taip pat veikia įrenginio valdymas balsu, tai labai pravartu, kai atliekate kitus darbus ir jūsų rankos yra užimtos.

Funkcijos

Kraštų aptikimo technologija

Tinka visiems plokščiojo stiklo tipams (>3 mm)

Balso komandos

Programėlės valdymas

Stabilaus kopimo sistema

Laikymo dėklas

Specifikacijos

Triukšmo lygis

Apie 70 dB

Akumuliatoriaus įkrovimo laikas

Apie 2 val.

Akumuliatoriaus talpa

Ličio 650 mAh

Didžiausias darbo plotas (pilnas rezervuaras)

20 m 2

Valymo režimai

Greitasis, giluminis, taškinis valymo režimas

Mažiausias valomo lango dydis

30 x 40 cm

Roboto svoris

1,7 kg

Roboto matmenys

270 x 270 x 78 mm

Svoris su gaminio pakuote

3,9 kg

Gaminio pakuotės matmenys (I x P x A)

455 x 114 x 310 mm

Svoris su išorine pakuote

4,2 kg

Gaminio išorinės pakuotės matmenys (I x P x A)

470 x 125 x 320 m

Komplekte

1 Langų valymo robotas W1 PRO su laikymo krepšiu
1 Maitinimo šaltinis 
1 Matavimo taurė
1 Lynas su karabinu
2 Mikropluošto valymo šluostės
1 WINBOT valymo tirpalas 230 ml
1 Instrukcijų vadovas


100% originalios prekės su garantija– garantuojame prekių kokybę, nes visos www.robotomanija.lt parduodamos prekės perkamos iš oficialių gamintojų arba distributorių, visoms prekėms suteikiama gamintojo numatyta garantija- ją rasite prie kiekvienos prekės aprašymo, o produktų garantinis aptarnavimas atliekamas autorizuotuose gamintojų servisuose.

14 dienų prekių grąžinimo garantija- jeigu gavus užsakymą, pamatėte, jog Jums užsakytos prekės netinka ar nepatinka, pasinaudokite galimybe grąžinti prekę (-es) per 14 dienų! *Pirkėjas gali pasinaudoti grąžinimo galimybe, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais.

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą