Teiraukitės ir užsisakykite : +370 601 18881

Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį

Kiekis:
Suma:

Yra 0 prekės Yra 1 prekė

Prekių kaina :
Pristatymo kaina : Nemokamas pristatymas!
PVM: 0,00 €
Suma: :

Langų robotas HOBOT368

HOBOT368  robotas gali valyti bet kokio storio stiklus, vitrinas, veidrodžius ar stiklinius stalus. Jūsų langai bus nuvalyti, nupoliruoti ir blizgės.  Valdomas pulteliu ir išmaniuoju įrenginiu.

: Nauja

249,99 €

269,99 €

–20,00 €

Informacija ir užsakymas

Teiraukitės ir norimą prekę užsisakykite telefonu: 8 601 18881

Triukšmo lygis dB 70
Valymo greitis m/s 1m/4 min
Svoris kg 0,930

VILNIUJE PRISTATYMAS TĄ PAČIĄ DIENĄ*

*UŽSAKANT TELEFONU: 8 601 18881

Naujausia langų roboto HOBOT  versija. Atnaujintas langų valymo robotas HOBOT 368 turi galingus procesorius apskaičiuojančius valymo maršrutą, aptinkantis valomo paviršiaus kraštus ir automatiškai išvalantis langus. Robotas išsilaiko ant stiklinio ar kito lygaus paviršiaus dėka galingo siurbimą sukuriančio variklio ir abiejų valymo ratų su mikro pluošto šluostėmis efektyviai nuvalančiomis langus. Robotas automatiškai persijungia į avarinį autonominį maitinimą jei elektros srovė nutrūksta.

  • AI-technologija V3.0
  • Bet kokio storio stiklams- 3 mm ir storesniems
  • Vienpusis stiklo valymas
  • 3 tipų valymo nustatymas
  • Apsauginis energijos šaltinis UPS
  • Automatinis lango ar stalo kraštų nustatymas
  • Valymo greitis- 1m²/4 min
  • Mikro pluošto medžiaginės valymo šluostės

Lyginant su ankstesniais modeliais Hobot 368 yra tylesnis. Paleidimo mygtukas ant pačio roboto, galima pradėti darbą be telefono ar distancinio pulto. Maitinimo lizdas užsukamas, tad papildomai apsaugo robotą.

HOBOT 368 tai langus valantis robotas. HOBOT robotas specialiai sukurtas storiems stiklams. Dėka vienpusio valymo technologijos HOBOT'as gali valyti bet kokio storio stiklus, vitrinas, veidrodžius ar stiklinius stalus. Jūsų langai be didelių pastangų bus nupoliruoti ir blizgės.

HOBOT 368 turi du specialiai sukurtus valymo ratus, kuriais robotas valo bei juda stiklo paviršiumi. Kiekviena lango vieta valoma du kartus.

Roboto galingas procesorius apskaičiuoja valymo maršrutą, aptinka valomo paviršiaus kraštus ir automatiškai išvalo langus. Robotas puikiai išsilaiko ant vertikalaus stiklinio ar kito lygaus paviršiaus. HOBOT robotą ant vertikalaus stiklo laiko galingo variklio sukuriama siurbimo jėga. HOBOT turi galingą variklį, sukurianti vaakumą valymo diskuose ir puikiai išlaikantį robotą ant vertikalaus paviršiaus. Robotas veikia tik pajungtas į elektros tinklą. Jei dingsta elektros srovė, robotas automatiškai persijungia į baterijų režimą, todėl lieka ant stiklo dar 30 minučių. Du valymo ratai- diskai sukdamiesi nepriekaištingai nuvalo paviršių. Taip pat gerai išvalo ir horizontalius paviršius. Dėl techninių ypatumų robotas negali išvalyti lango kampų. 

Ekologiškos valymo šluostės

Hobot-368 paviršių valo specialiai sukurtais diskais su mikro pluošto šluostėmis, kurios lengvai slysta stiklo paviršiumi. Mikro pluošto idealiai tinka geram stiklo nuvalymui. Naudojamos mikropluošto valymo šluostes nesunku pakeisti, išskalbti bei naudoti pakartotinai. Komplekte yra 12 vnt. šluosčių.  

Automatinis atpažinimas 

HOBOT 368 programinė įranga apskaičiuoja valomą plotą, įmontuoti jutikliai nustato atstumą iki kraštų bei sukibimo jėgą su paviršiumi, todėl robotas nenukrenta. HOBOT 368 veikia horizontalioje bei vertikalioje padėtyje. 

Saugumas

HOBOT 368 pasižymi maksimaliu saugumu: apsauginė virvė saugo jį nuo kritimo ant žemės, o akumuliatorius suteikia galimybę išsilaikyti ant paviršiaus 20 min., dingus elektros srovei.  Apie darbo pradžią ir pabaigą bei avarines situacijas robotas informuoja garso signalais.

Išskirtinės savybės

Vakuuminis variklis toks galingas, kad robotas HOBOT 368 išsilaiko net ant lubų. Dar vienas privalumas - ekonomiškumas. Programinės įrangos dėka robotas apskaičiuoja laiką bei valymo intensyvumą, o tai garantuoja įrenginio ilgaamžiškumą,  taip pat energijos taupymą.

AI-Technologija. Langų valymo roboto HOBOT 368 galingas procesorius apskaičiuoja valymo maršrutą, aptinkan valomo paviršiaus kraštus ir automatiškai išvalo langus. Robotas puikiai išsilaiko ant vertikalaus stiklinio ar kito lygaus paviršiaus. Taip pat gerai išvalo ir horizontalius paviršius.

Vienos pusės valymas. HOBOT robotą ant vertikalaus stiklo laiko galingo variklio sukuriama siurbimo jėga. Du valymo ratai- diskai sukdamiesi nepriekaištingai nuvalo paviršių.

Patogus ir draugiškas aplinkai. Robotas valo mikro pluošto šluostėmis, kurios gali būti skalbiamos ir naudojamos daug kartų.

Efektyvus ir saugus. HOBOT turi galingą variklį, sukurianti vaakumą valymo diskuose ir puikiai išlaikantį robotą ant vertikalaus paviršiaus. Jei dingsta elektros srovė, robotas automatiškai persijungia į baterijų režimą, todėl lieka ant stiklo dar 20 minučių. Nepertraukiama maitinimo sistema (UPS) apsaugo robotą nuo kritimo dar 20 minučių, net ir nutrūkus išoriniam energijos tiekimui. Dirba tik su laidu.

Komplektacija
 
• robotas – 1 vnt.;
 
• 4,5 m laidas – 1 vnt.;
 
• maitinimo blokas (50-60 Hz, 100-240 V) – 1 vnt.;
 
• papildomi žiedai po servetėlėmis – 2 vnt.;
 
• valymo servetėlės – 12 vnt.;
 
• distancinio valdymo pultas – 1 vnt.;
 
• apsauginis lynas – 1 vnt.;
 
Techninės charakteristikos:
 
Energijos suvartojimas 80W
 
Baterija Li-Po, 14.8V
 
Baterijos (UPS) darbo laikas 20 minučių
 
Baterijos tarnavimo laikas 2 metai
Garso lygis 70 dB
 
Valymo greitis- 1m²/4 min (valant visą plotą du kartus)
 
Maksimalus valymo plotas: 6 x 5 m
 
 

Spalva:balta

Garantija: robotui 2 metai

100% originalios prekės su garantija– garantuojame prekių kokybę, nes visos www.robotomanija.lt parduodamos prekės perkamos iš oficialių gamintojų arba distributorių, visoms prekėms suteikiama gamintojo numatyta garantija- ją rasite prie kiekvienos prekės aprašymo, o produktų garantinis aptarnavimas atliekamas autorizuotuose gamintojų servisuose.

14 dienų prekių grąžinimo garantija- jeigu gavus užsakymą, pamatėte, jog Jums užsakytos prekės netinka ar nepatinka, pasinaudokite galimybe grąžinti prekę (-es) per 14 dienų! *Pirkėjas gali pasinaudoti grąžinimo galimybe, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais.

Įvertinimas 
Brigita 2021-03-20

super

Perkam cia jau ne pirma karta ir labai patenkinti. Labai geras ir greitas pristatymas. Nuosirdziai rekomenduojam sia parduotuve

Parašyti savo atsiliepimą !

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą