Teiraukitės ir užsisakykite : +370 601 18881

Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį

Kiekis:
Suma:

Yra 0 prekės Yra 1 prekė

Prekių kaina :
Pristatymo kaina : Nemokamas pristatymas!
PVM: 0,00 €
Suma: :

COVID-19 antigeno greitasis testas

SARS-CoV-2 antigeno greitieji testai. Dėžutėje 25 vnt. pakuočių. 

SGTi-flex COVID-19

: Nauja

199,00 €

Informacija ir užsakymas

Teiraukitės ir norimą prekę užsisakykite telefonu: 8 601 18881

SARS-COV-2 antigeno greitasis testas yra greitas vizualinis imunologinis tyrimas, leidžiantis kokybiškai nustatyti tikėtinus COVID-19 antigenus iš gerklės ir nosiaryklės tepinėlių mėginių. Testas skirtas naudoti kaip pagalba greitai diagnozuojant ūminę COVID-19 infekciją, tinka greitam simptomatinių arba besimptomių viruso nešiotojų diagnozavimui.
SARS-COV-2 antigeno greitojo nustatymo testas yra vienkartinis.

SARS-COV-2 antigeno testas tinka naudojimui ligoninėse, klinikose, bandymų laboratorijose ir kitose medicininės paskirties įstaigose. 

SARS-COV-2 antigeno greitasis testas skirtas aptinkti COVID-19 antigenus. Jei testui skirtas mėginys yra paimtas teisingai ir  mėginyje yra pakankamai naujojo koronaviruso nukleoproteinų, tyrimo kasetės membranos bandymo srityje susidaro spalvota juosta. Spalvotos juostos atsiradimas testo kasetės bandymo srityje (T) rodo teigiamą konkretaus viruso antigeno rezultatą, o jo nebuvimas – neigiamą rezultatą. Spalvotos juostos atsiradimas kontrolinėje (C) testo zonoje yra rodo, kad testas atliktas teisingai.  Jei kontrolinė (C) linija neatsiranda, testo rezultatas yra neteisingas ir tyrimas  turi būti atliekamas pakartotinai.

 • Santykinis jautrumas: 91.57% (76/83, 95% CI : 91.61~97.77%)
 • Santykinis specifiškumas: 99% (99/100, 95% CI : 94.55~99.82%)
 • Bendras bandymo sutarimas: 95.63% ((76+99)/182, 95% CI : 91.61%~97.77%)

COVID-19 antigeno greitojo nustatymo testas yra vienkartinis. Jei atlikus testą gaunamas teigiamas rezultatas jį būtina patvirtinti papildomais tyrimais. Jeigu testas neigiamas, tai dar nereiškia, kad tirtas asmuo nėra viruso nešiotojas. 

Nurodymai leidžia platinti šį produktą diagnostiniam naudojimui laboratorijose arba sveikatos priežiūros darbuotojams priežiūros vietose. Informuojame, jog šie testai yra skirti PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI, t.y. jie skirti naudoti tik ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS SPECIALISTAMS. 

Savybės ir privalumai: 

COVID-19 antigeno greitojo testavimo prietaisas yra greitas vizualinis imunologinis tyrimas kokybiniam, numatomam COVID-19 antigenų iš gerklės ar nosiaryklės tamponų mėginių nustatymui. Testas skirtas naudoti kaip pagalba greitai diagnozuojant ūminę COVID-19 viruso infekciją.

 Tikslus:

 1. Veikia naudojant (In- vitro) gerklės/nosiaryklės tamponus mėginių paėmimui;
 2. COVID-19 antigeno greitojo testavimo prietaisas aptinka COVID-19 antigenus vizualiai interpretuodamas juostos spalvų raidą.
 3. Testo tikslumas lygintas su  SARS- CoV-2 PGR tyrimu.

Greitas:

 1. Rezultatas per 15 minučių;
 2. Vaizdinis testo rezultatų paaiškinimas;
 3. Nereikia jokių papildomų priemonių ar instrumentų.

1 Rinkinį sudaro: 

 • 1 COVID-19 Antigeno greitasis testas;
 • 1 išgavimo tirpalas;
 • 1 mėginio indelis;
 • 1 Nosies tamponas;
 • Pakuotės lapelis.

Patvirtinti Europos Sąjungoje

CE sertifikatas

Dėžutėje 25 vnt. rinkinių.

Pristatymas Lietuvoje 2-3 d.d.
Pristatymas Vilniuje kitą darbo dieną

Sertifikatai ir instrukcija atsoiunčiami el paštu

100% originalios prekės su garantija– garantuojame prekių kokybę, nes visos www.robotomanija.lt parduodamos prekės perkamos iš oficialių gamintojų arba distributorių, visoms prekėms suteikiama gamintojo numatyta garantija- ją rasite prie kiekvienos prekės aprašymo, o produktų garantinis aptarnavimas atliekamas autorizuotuose gamintojų servisuose.

14 dienų prekių grąžinimo garantija- jeigu gavus užsakymą, pamatėte, jog Jums užsakytos prekės netinka ar nepatinka, pasinaudokite galimybe grąžinti prekę (-es) per 14 dienų! *Pirkėjas gali pasinaudoti grąžinimo galimybe, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais.

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

1 kitos prekės toje pačioje kategorijoje