Teiraukitės ir užsisakykite : +370 601 18881

Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį

Kiekis:
Suma:

Yra 0 prekės Yra 1 prekė

Prekių kaina :
Pristatymo kaina : Nemokamas pristatymas!
PVM: 0,00 €
Suma: :

Desk Pets TankBot robotas žal

Intelektualus išmaniaisiais įrenginaisi valdomas robotas-žaislas. 3 valdymo režimai. Valdomas su iPhone arba iPad; taip pat veikia ir su Android telefonais.

: Nauja

17,99 €

27,99 €

–10,00 €

Informacija ir užsakymas

Teiraukitės ir norimą prekę užsisakykite telefonu: 8 601 18881

Desk Pets TankBot – tai patrauklus žaisliukas, kuriuo gali žaisti vaikai ir suaugę. 

Desk Pets TankBot išsiskiria savo dizainu. Tankbot’o žibintai, priklausomai nuo režimo, keičia ryškumą.

Savo funkcionalumu robotas TankBot panašus į visureigį, nei į tanką. Į mikrorobotą integruoti infraraudonųjų spindulių jutikliai, kurių dėka jis savarankiškai suranda išėjimą iš labirinto ir kuo puikiausiai išvengia kitų kliūčių.

Desk Pets TankBot gali būti valdomi specialiu nuotoliniu pultu. Desk Pets TankBot turi unikalų adapterį- bangų transliuotuvą, kuris įkišamas į išmaniojo telefono ausinėms skirtą lizdą ir yra valdomas Android arba iOS operacinių sistemų.

Robotas TankBot valdymo režimai:

  • Chaotiškai judėdamas TankBot ieško kliūčių. Jų nerandę jis pradeda suktis aplink savo ašį ir užmiega, skleisdamas knarkimą primenančius garsus ;
  • Šviesos ir garso režimas. Suradęs kliūtis, kurių negali įveikti TankBot  apsisuka ir važiuoja kitu maršrutu;
  • kaip papildoma funkcija Tankbot galima valdyti išmaniuoju telefonu nuo 1 iki 3 metrų atstumu. Jei per 60 sekundžių robotas iš šeimininko negauna jokių komandų, jis sukasi ratu aplink savo ašį ir užmiega.

Techniniai ypatumai

  • Įkraunamas nuo USB;
  • kaip papildoma funkcija-galima valdyti su iPhone arba iPad ar Android telefonais;
  • Per 30 minučių įkraunamas 15 minučių žaidimui.

Programėlė DeskPets robotams:

Spalva: žalia

Garantija: 6 mėn.

Gamintojas: MyDeskPets

100% originalios prekės su garantija– garantuojame prekių kokybę, nes visos www.robotomanija.lt parduodamos prekės perkamos iš oficialių gamintojų arba distributorių, visoms prekėms suteikiama gamintojo numatyta garantija- ją rasite prie kiekvienos prekės aprašymo, o produktų garantinis aptarnavimas atliekamas autorizuotuose gamintojų servisuose.

14 dienų prekių grąžinimo garantija- jeigu gavus užsakymą, pamatėte, jog Jums užsakytos prekės netinka ar nepatinka, pasinaudokite galimybe grąžinti prekę (-es) per 14 dienų! *Pirkėjas gali pasinaudoti grąžinimo galimybe, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais.

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje