Teiraukitės ir užsisakykite : +370 601 18881

Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį

Kiekis:
Suma:

Yra 0 prekės Yra 1 prekė

Prekių kaina :
Pristatymo kaina : Nemokamas pristatymas!
PVM: 0,00 €
Suma: :

ZOOMER šuniukas robotas Zuppy Love Glam

Zoomer – tai geriausias draugas robotas Jūsų vaikams, norintiems turėti "naminį" gyvūnėlį ir smagiai leisti laiką kartu su juo. Jokios alergijos ar plaukų- svarbu laiku šį šuniuką "pamaitinti".

: Nauja

32,99 €

38,99 €

–6,00 €

Informacija ir užsakymas

Teiraukitės ir norimą prekę užsisakykite telefonu: 8 601 18881

VILNIUJE PRISTATYMAS TĄ PAČIĄ DIENĄ: 1€ *

*UŽSAKANT TELEFONU: 8 601 18881

Zoomer robotas šuo moka atlikti  komandas bei triukus. Šis robotas reaguoja į prisilietimus, kai glostoma jo galva arba nosytė. Spot akys išduos kokia jo savijautai – jis linksmas, liūdnas, piktas ar miegantis. Kuo daugiau dresuosite ir žaisite su Spot – tuo laimingesnis jis bus. Zoomer Spot gali žaisti su kitais Zoomer robotais šuniukais: Sport, Glam, Cupcake, Pupstar. Kiekvienas iš jų turi skirtingą charakterį bei savo mėgstamą žaislą.

Zoomer Zuppies Spot robotas skirtas vaikams nuo 5 metų.

  • Zoomer" baterija gali būti įkraunama naudojant įprastą  mini USB, prijungiant žaisliuką prie kompiuterio arba elektros lizdo.
  • Draugauja su kitais naminiais gyvūnais
  • Nesišeria ir jo nereikia šerti
  • Negraužia šlepečių, batų bei kitokių brangių daiktų.

Specifikacijos:

Tipas Robotas 
Garso efektai Taip
Rekomenduojamas amžius 5 - 12 metų
Medžiaga Plastikas
On / Off jungiklis Taip
Spalva įvairios
Naudojamos baterijos AAA
Baterijų įtampa 1,5 V
Naudojimo instrukcija Taip
Matmenys 20,3 cm x 14,1 cm
Svoris 420 g


Garantija: 6 mėn.

Gamintojas: Spin Master

100% originalios prekės su garantija– garantuojame prekių kokybę, nes visos www.robotomanija.lt parduodamos prekės perkamos iš oficialių gamintojų arba distributorių, visoms prekėms suteikiama gamintojo numatyta garantija- ją rasite prie kiekvienos prekės aprašymo, o produktų garantinis aptarnavimas atliekamas autorizuotuose gamintojų servisuose.

14 dienų prekių grąžinimo garantija- jeigu gavus užsakymą, pamatėte, jog Jums užsakytos prekės netinka ar nepatinka, pasinaudokite galimybe grąžinti prekę (-es) per 14 dienų! *Pirkėjas gali pasinaudoti grąžinimo galimybe, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais.

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą